קיצור כתובות

Bit.ly - קיצור כתובות של ביט-לי

הכנס כתובת ארוכה

Bit.ly - תכונות בסיסיות

שירות קיצור הכתובות של ביטלי מאפשר למשתמשים לאסוף ולשתף מספר רב של כתובות אינטרנט ולאחסן בשירות הבוקרמקינג המקוון שלה. הלינקים האלו יכולים להיות כתובות אינטרנט, אימיילים, הודעת SMS וצורות אחרות של מקורות וכמובן שכולם יכולים להיות תחת מעקב של מערכת ביט-לי.

תכונות עיקריות של ביטלי

המשתמשים יכולים לשמור בשרתים של ביטלי כמות בלתי מוגבלת של קיצורי ביטלי. ניתן לסדר אותם לפי קטגוריות או סדר אלפביתי או לפי תאריך מהישן לחדש וכו'. ניתן להירשם לשירות בעזרת כתובת אימייל או בעזרת חשבון הפייסבוק שלכם. כמו כן, אפשר לגשת אל שרתי הענן של החברה מכל מכשיר ומכל מקום. ניתן לשתף בקלות את הקיצורים ברשתות חברתיות כמו לינקדאין או טוויטר ולעקוב אחר מספר הלחיצות בעזרת הכתובת הייחודית ששירות ביטלי יצר עבורך (תוכל לראות זאת במסך הניהול).

אפשר להצמיד רשימות לכל קיצור ביטלי שיצרת, כמו כן ניתן להפוך את הקיצורים לפרטיים (או להשאיר אותם ציבוריים).

ביטלי ומערכות הפעלה וסינכרוניזציה

כל עוד אתה מחובר לאינטרנט, בדומה לשירות קיצור כתובות גוגל, ניתן להשתמש בשירות קיצור כתובות של Bit.ly מכל מחשב בכל נקודה בעולם ובשלל מערכות הפעלה: PC או MAC וכמובן גם ממכשירי מובייל (כולל Android ו- iOS)

השוואת ביטלי לשירותים אחרים>

בדומה לשירותי קיצור כתובות אחרים, לביט-לי יש קוד ג'אווה סקריפט (Add on) מיוחד אותו ניתן להוסיף לסרגל הכלים של הדפדפן שלך כך תוכל ליצור קיצורי כתובות תוך כדי גלישה באתרים מבלי הצורך לגשת לאתר ביטלי! בשונה משירותים אחרים, השימוש ב- Bitly.com הוא חינם. סיכום אם ברצונך ליצור, לאחסן ולקטלג את הקיצורים שלך בצורה טובה ובטוחה - שירות Bit.ly הוא הנכון בשבילך. הממשק הנוח והשימושי של פאנל הניהול מאפשר לקצר כתובות תוך שניות בלחיצת כפתור. כמה פעמים קרה לך שאיבדת את רשימת הפייבוריטס שלך? כעת אין צורך לחשוש שזה יקרה שוב. כל שעליך לעשות הוא להירשם\להיכנס לאתר ביטלי ולצפות בכל רשימת ה- Favorites שלך.

הוסף את האתר למועדפים

שירותי קיצור כתובות נוספים: Goo.gl | Bit.ly | Tinyurl