קיצור כתובות

Goo.gl - קיצור כתובות של גוגל

הכנס כתובת ארוכה

Goo.gl - תכונות בסיסיות

שירות הקיצור כתובות של גוגל מאפשר למשתשמים לקצר כתובות URL ארוכות ולהטמיע אותם באתרים שלהם, בתגובות ברחבי הרשתף באימיילים ברשתות חברתיות ועוד. בין אם אתה משתמש בחשבון גוגל שלך או לא, השירות הזה הוא בחינם.

Goo.gl - תכונות עיקריות

בדומה לשאר המוצרים של גוגל, השימוש בשירות הזה הוא נוח למדיי. כל מה שיש לעשות הוא להקליד או להדביק בתיבת הטקסט את כתובת ה-URL הארוכה שברצונם לקצר וללחות על כפתור "Shorten URL".
לחיצה על הכפתור תקצר את ה-URL באופן מיידי ותציג בפניכם את הכתובת המקוצרת אותה ניתן להעתיק ולהדביק או להקליד בכל מקום. אל דאגה, הכתובת המקוצרת תפנה אל הכתובת הארכוה שהקלדתם אל תוך התיבה.

ניתן לעקוב באופן ציבורי אחרי כל הקישורים שקיצרתם עם Goo.gl, כלומר כל אחד יכול לדעת מהו הקישור המקורי אותם קיצרתם ולוודא שהוא אכן מוביל אל כתובת בטוחה ולא לאתר זדוני. אפשרות זו גם עוזרת למנוע ממשתמשים להשתמש בישרות זה על מנת להפיץ ספאם ברשת או להפנות תנועה לאתרים נגועים בוירוסים וכו'.

במידה ואתה מחובר אל חשבון גוגל שלך, כל היסטוריית הקישורים שקיצרת תהיה זמינה עבורך במסך הניהול שלך. כמו כן תוכל לצפות בסטטיסטיקות שונות על לינקים שקיצרת במידה והם בני יומיים ומעלה: כמות הקליקים, אתרים מפנים, דפדפנים, מדינות, מערכות הפעלה. נתונים אלו יעזרו לך לגבש אסטרטגיות שונות על מנת לממש את מלוא הפוטנציאל של הקישורים המקוצרים שלך.

מערכות הפעלה וסינכרוניזציה

מכיוון ששירות קיצור הלינקים של גוגל הוא מבוסס דפדפן, כל אחד בעל חיבור לאינטרנט יכול להתשמש בו וזה כולל כמובן סמארטפונים וטאבלטים. בעוד שקיימת אפלקיציה ייעודית של Goo.gl לאנדרואיד אותה ניתן להוריד מחנות האפלקיציות, עד לזמן זה עדיין לא קיימת אפליקצייה זהה למערכת הפעלה של אפל (iOS)

השוואה לשירות קיצור כתובות אחרים

למרות שיש שירותי קיצור כתובות נפוצים ומשוכללים יותר באינטרנט, Goo.gl מציע מעקב על כל קישור בודד היכול לשמש למטרות שיווק. החיסרון הכמעט יחידי הוא שאין לו את היכולת ליצור קישור מותאם אישית יצירות כמו שירותים נפוצים אחרים כגון ביטלי (bit.ly).

מחיר ורישיון

כמו רוב השירותים של גוגל, השימוש בשירות הקיצור כתובות Goo.gl הוא בחינם ולא עולה כסף.

סיכום

שירות הקיצור Goo.gl חופשי לשימוש אם אתה מחובר לחשבון Google שלך או לא. זוהי מערכת פשוטה שאיננה דורשת מידה רבה של למידה וכל אחד יכול להשתמש בה ללא צורך ברכשית מיומנות מיוחדת .
מעקב הסטטיסטיקות של כתובות אתרים מקוצרות שנוצרו על ידי Goo.gl פשוט עושה את זה כי הרבה יותר אטרקטיבי למי שזקוק לפתרון שיציג מידע דמוגרפי וסטטיסטי.
בין אם אתה משתמש פרטי המעוניין לקדם תוכן בלוג משלך בפורומים או סוכן שיווק עסקי שזקוק לשיטה להפצת תוכן בקלות, Goo.gl הוא שירות שכדאי לך לשקול בחיוב.

הוסף את האתר למועדפים

שירותי קיצור כתובות נוספים: Goo.gl | Bit.ly | Tiny URL