קיצור כתובות

קיצור כתובות של TinyURL.com

הכנס כתובת ארוכה

TinyURL.com - תכונות בסיסיות

אתר TinyURL מאפשר בקלות לכל אחד לקצר כתובות URL ארוכות. מדוע לקצר כתובות ארוכות? נסו פעם לכתוב מייל ולהדביק כתובת אינטרנט ארוכה עם מלא פרמטרים אותיות ומספרים. המראה הוא לא אסתטי והאמת די מכוער. שירותי קיצור כתובות כגון TinyURL מאפשרים לקצר את אותן כתובות ולקבל כתובת אחידה, קצרה ובעיקר אסתטית. ניתן לתת למערכת ליצור עבורך לינק רנדומלי או להזין לתוך תיבת הטקסט במסך הראשי כתובת ייעודית שאתה תבחר (בתנאי שהיא לא תפוסה כבר)

תכונות עיקריות של Tiny URL

פיצ'ר מעניין של TinyURL הוא אפשרות להתקין סרגל כלים של השירות על הדפדפן שלכם (פועל בכרום ופיירפוקס) וכך ניתן לקצר קישורים תוך כדי גלישה באתר מבלי לצאת ממנו.

השוואה לשירותים אחרים

השימוש בשירות Tiny URL הוא חינמי לחלוטין אך בכל זאת המפתחים השאירו באתר את האפשרות לתרום עבור השימוש. ניתן לקצר כמה קישורים שרוצים ללא הגבלה ואין צורך בהרשמה או מתן כתובת אימייל (וזאת להבדיל משירות קיצור כתובות של גוגל וגם שירות ביטלי. ניתן לתרום כל סכום ואין סכום מינימיום - כל סכום הוא רלוונטי על מנת להאשאיר את האתר פועל במתכונת חינמית.

סיכום

הפשטות של TinyURL הוא מה שעושה אותו כה מיוחד. אין צורך בידע מוקדם על מנת להשתמש בו, השימוש הוא פשוט וזורם. עיצוב האתר מינימליסטי (שלא לומר מיושן) והכל פועל בצורה תקינה עם תאימות מלאה לכל המערכות הפעלה (כולל מובייל וטאבלטים). החיסרון היחידי בשירות של tinyURL הוא אורך הדומיין שכולל 11 תווים (לא כולל http:// מה שמאריך באופן משמעותי את הכתובת המקוצרת שלכם ואם אתם מוגבלים בתווים מכל סיבה שהיא, זה אכן חיסרון.

הוסף את האתר למועדפים

שירותי קיצור כתובות נוספים: Goo.gl | Bit.ly | Tiny URL